U-19 nowy rok rozpoczyna od wygranej.

Calendar 10 stycznia 2021

W niedzielnym meczu juniorek U19 KS Basket 25 pokonał AKS SMS Geocover Łódź 74:41. Nasz zespół szybko wypracował sobie przewagę, po 5 minutach prowadząc 18:4. Wbrew tak wysokiemu wynikowi mecz wyglądał na wyrównany, obie drużyny miały swoje okazje rzutowe, ale skuteczniej kończyły je nasze zawodniczki które pierwszą kwartę wygrały 24:8. Wynik po rzutach osobistych ustaliła Wiktoria Zasada, faulowana w ostatniej sekundzie przy próbie rzutu… z połowy 🙂. Od drugiej kwarty wyraźnie postawiliśmy na rzuty z dystansu, jednak dziś skuteczność pod tym względem nie była najlepsza. Na szczęście nasze zawodniczki nadrabiały dobrą defensywą i dużą ilością zbiórek w ataku, dzięki czemu z każdą minutą powiększały przewagę. Była to szósta wygrana naszych juniorek, które rozgrywki w tym roku kończą bez porażki.
KS Basket 25 Bydgoszcz – AKS SMS Geocover Łódź 74:41 (24:8, 17:12, 18:7, 15:14)
Wiktoria Sobiech 17, Julia Misko 9, Nikola Błaszczak 8, Wiktoria Dąbrowska 8, Roksana Sobiech 8, Jagoda Winiecka 7, Zuzanna Przybylska 6, Milena Kwiatkowska 5, Dominika Niećko 2, Natalia Skierska 2, Wiktoria Zasada 2, Nicole Braune 0