Niestety kolejna przegrana U-22

Calendar 21 listopada 2019

Trzeciej porażki z rzędu w rozgrywkach U22 doznał Basket 25. W czwartek w Toruniu nasz zespół uległ MMKS Katarzynkom 64:82. Katarzynki od początku bez większych problemów przebijały się pod nasz kosz, co po 4 minutach meczu dało im prowadzenie 13:7. Nasze zawodniczki próbowały szczęścia w rzutach z dystansu, co dało nam zwycięstwo w pierwszym meczu derbowym, jednak dziś brakowało skuteczności. W pierwszej połowie meczu Katarzynki zupełnie zdominowały też grę na naszej tablicy, zbierając większość piłek po swoich niecelnych rzutach i na przerwę zeszły prowadząc 47:27. W drugiej połowie nasza gra zarówno w obronie, jak i ataku wyraźnie się poprawiła się, co pozwoliło na zmniejszenie strat w 4 kwarcie (68:57), niestety na więcej nie pozwoliły dziś zdecydowanie lepiej dysponowane przeciwniczki.

MMKS KATARZYNKI TORUŃ – BASKET 25 BYDGOSZCZ 82:64 (24:14, 23:13, 16:25, 19:12) Wiktoria Zasada 16 (4×3), Wiktoria Dąbrowska 13, Zuzanna Piwkowska 11, Agata Świątkowska 11, Daria Nogal 9, Julia Misko 4, Milena Kwiatkowska, Dominika Niećko, Natalia Skierska, Jagoda Winiecka