Kolejna wygrana U-19

Calendar 17 stycznia 2021

Idą jak burza 😉. W niedzielę w Arenie nasze juniorki odniosły dziewiąte z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach U19. Basket 25 pokonał MUKS Widzew Łódź 80:71. Końcowy wynik tylko częściowo odzwierciedla wydarzenia na parkiecie, bo nasz zespół mecz rozpoczął bardzo dobrze przejmując pełną kontrolę nad grą i pierwszą kwartę zakończył prowadzeniem 34:17. Trener Piotr dobrze kierował z ławki ustawieniem naszej defensywy, a dziewczyny przełożyły to na wynik, także skuteczną grą w ataku. W drugiej części nasza przewaga nadal rosła. Dzięki dokładnej i skutecznej grze, dużej ilości podań i mocno urozmaiconym akcjom w ataku na przerwę schodziliśmy z wynikiem 56:29. Po przerwie obraz na parkiecie mocno się zmienił. Widzew zaskoczył nas mocniejszą defensywą, w dodatku graliśmy też niższym składem, co wyraźnie utrudniało walkę na tablicach. W ataku notowaliśmy dużo strat i błędów, co pozwoliła przeciwniczkom zmniejszyć straty.
KS Basket 25 Bydgoszcz – MUKS Widzew Łódź 80:71 34:17, 22:12, 9:19, 15:23)
Wiktoria Sobiech 14, Wiktoria Zasada 11, Roksana Sobiech 8, Zuzanna Przybylska 8, Milena Kwiatkowska 8, Dominika Niećko 8, Daria Nogal 7, Jagoda Winiecka 6, Wiktoria Dąbrowska 5, Julia Misko 3, Natalia Skierska 2, Nikola Błaszczak 1
W środę w Aleksandrowie Łódzkim czeka nas spotkanie, które zdecyduje o zwycięstwie w fazie grupowej pierwszego etapu rozgrywek.