Kolejna wygrana U-18

Calendar 18 lutego 2020

W dniu wczorajszym nasze zawodniczki U-18 podejmowały zespół MMKS Katarzynki Toruń.
Mimo,że nasz zespół był faworytem spotkania raczej nikt z kibiców nie spodziewał się tak jednostronnego spotkania.
Już w pierwszej kwarcie nasze zawodniczki wypracowały sobie 21 punktowe prowadzenie (37-16) co spowodowało,że trenerzy w drugiej kwarcie mogli inaczej rotować składem i wpuścić na parkiet zawodniczki z poza pierwszej piątki , a one również nie zawiodły drugą kwartę wygrywając 16-10.
Trzecia kwarta to był popis twardej obrony w wykonaniu wszystkich naszych zawodniczek, co prawda dziewczyny chwilami poczuły się za pewnie i zamniast indywidualnie kończyć akcje na siłę szukały koleżanek do oddania rzutu, co kończyło niepotrzebnymi stratami , ale mimo to wynik tej kwarty to 21-4. Czwarta kwarta to była już raczej formalność . Mecz zakończył się wynikiem Basket 25- MMKS Katarzynki 93-52.
Punkty zdobyły : Wiktoria Sobiech 22 pkt, Jagoda Winiecka 13 pkt, Julia Misko 11 pkt, Milena Kwiatkowska 10 pkt, Nikola Błaszczak 10 pkt, Wiktoria Zasada 6 pkt, Daria Nogal 6 pkt, Zuzanna Przybylska 6 pkt, Roksana Sobiech 5 pkt, Martyna Ussorowska 4 pkt, Dominika Niećko 0 , Natalia Skierska 0