DERBY KUJAWSKO-POMORSKIE NALEŻĄ DO NAS

Calendar 3 grudnia 2020

W dzisiejszym spotkaniu Basket 25 vs MMKS Katarzynki nasza drużyna była faworytem mimo, iż pierwszą połowę graliśmy bez naszych dwóch pierwszo-piątkowych zawodniczek , Wiktorii i Roksany Sobiech, które ze względów osobistych nie mogły być obecne.
Pierwsze punkty w meczu należały do przeciwniczek, ale szybko nasze zawodniczki przejęły inicjatywę i nadrobiły stratę. W ciągu 5 minut wywalczyły przewagę 9 pkt do 2 pkt i tej przewagi do końca nie oddały. Wywalczona przewaga po pierwszej kwarcie (27-8)
pozwoliła trenerom rotować składem i tylko zwiększać przewagę. Mecz zakończył się wynikiem 76-47 dla nas.
W naszej drużynie punktowały: Wiktoria Zasada 14 pkt., Zuzanna Przybylska 12 pkt., Daria Nogal 8 pkt., Nikola Błaszczak 9 pkt., Wiktoria Sobiech 8 pkt., Jagoda Winiecka 8 pkt., Roksana Sobiech 6 pkt., Wiktoria Dąbrowska 5 pkt., Julia Misko 2 pkt., Natalia Skierska 2 pkt., Dominika Niećko, Milena Kwiatkowska