Derby Bydgoszczy 2 ligi są dla nas

Calendar 16 lutego 2020

W 12 kolejce 2 ligi Basket 25 poraz kolejny zmierzył się z MUKSem Bydgoszcz i kolejny raz wyszedł zwycięsko z tego starcia wygrywając 80:68. Mecz nie dostarczył kibicom zbyt wielu emocji. W pierwszej połowie oglądaliśmy wiele niecelnych prób rzutów z dystansu w wykonaniu naszych zawodniczek, a punkty częściej zdobywaliśmy po indywidualnych wejściach podkoszowych w których najlepiej prezentowała się Zuzanna Piwkowska. Przez większą część gry kilku punktową przewagę miał Basket, jednak po kilku stratach z rzędu MUKS zdołał przed przerwą doprowadzić do remisu 33:33. W drugiej połowie oglądaliśmy wyrównany pojedynek, a zwycięstwo Basket wypracował dzięki przewadze uzyskanej w połowie trzeciej kwarty, którą udało się utrzymać do zakończenia meczu.
KS BASKET 25 BYDGOSZCZ – MUKS WSG SUPRAVIS BYDGOSZCZ 80:68 (25:15, 8:18, 21:15, 26:20)
Zuzanna Piwkowska 26, Zuzanna Przybylska 13, Aneta Rola 10, Wiktoria Zasada 10, Wiktoria Sobiech 8, Roksana Sobiech 5, Julia Misko 4, Nikola Błaszczak 2, Jagoda Winiecka 2, Milena Kwiatkowska 0, Daria Nogal 0, Agata Świątkowska 0