4 wygrana w U-13 KS Basket 25 II

Calendar 15 grudnia 2019

W sobotę (14.12.2019) w V kolejce U-13 zawodniczki KS Basket 25 II rozegrały derbowe spotkanie na wyjeździe z drużyną MKKS Katarzynki Toruń. Nasz zespół po pierwszych pięciu minutach przegrywał 4:3 jednak to było jedyne prowadzenie gospodyń, ponieważ po ich dwóch faulach w obronie zakończonymi rzutami wolnymi naszej zawodniczki a następnie sprawnie przeprowadzonym ataku objęliśmy 4-punktowe prowadzenie, a pierwszą kwartę zakończyliśmy wynikiem 8:12 na naszą korzyść. Drugą kwartę wygraliśmy 8:11 i po pierwszej połowie prowadziliśmy 7 punktami (16:23). Na początku trzeciej kwarty trochę się pogubiliśmy, gospodynie odrobiły straty i w połowie kwarty prowadziliśmy tylko dwoma punktami (25:27). Potem już było tylko lepiej i lepiej a całe spotkanie wygraliśmy 34:51.
Dla KS Basket 25 II punktowały:
Sandra Orzechowska – 16pkt., Natalia Starzecka – 9pkt., Pola Winiecka – 7pkt., Michalina Czyżewska – 4pkt., Marta Kuncewicz – 4pkt., Zuzanna Majewska – 4pkt., Martyna Tomaszewska – 4pkt., Jagoda Gliszczyńska – 3pkt.

Brawa dla zawodniczek, Trenera Marcina Grockiego oraz dla przybyłej publiczności-rodziców.