EuroCupBLKPZKOSZKPZ KOSZ
Kujawy Pomorze Miasto bydgoszcz

Ważne zwycięstwo naszych zawodniczek U-15

W dniu dzisiejszym zawodniczki KS Basket 25 pokonały MUKS WSG Supravis w roczniku U-15.

W pierwszej kwarcie obu zespołom gra się nie kleiła, dużo strat, fauli spowodował, że zakończyliśmy ją przegraną 10-13. Po przerwie i motywującej mowie trenera nasze dziewczyny rozpoczęły drugą kwartę z zupełnie inną energią i wygrały ją 16-9.

Czteropunktowa przewaga uskrzydliła nasze  zawodniczki w trzeciej kwarcie, które nie dość,że zaczęły skuteczniej trafiać do kosza, ale również wzmocniły obronę nie pozwalając trafiać swoim przeciwniczką .Skutkowało to wysoką wygraną kwarty 18-4.

W czwartej kwarcie chodziło już tylko o utrzymanie wywalczonej przewagi, a trener rotował składem ,aby każda zawodniczka przyłożyła swoją rękę do wygranej .

Wynik końcowy  to  61-43 dla KS Basket 25

Dla naszej drużyny punktowały : Jula Misko 18 pkt, Daria Nogal 11 pkt, Weronika Brzycka 11 pkt, Julia Torzewska 10 pkt, Nikola Błaszczak 8 pkt, Klaudia Paul 2 pkt, Julia Meller 1 pkt.