EuroCupBLKPZKOSZKPZ KOSZ
Kujawy Pomorze Miasto bydgoszcz

III dzień finału strefowego U-14

Niestety dzisiejszy dzień obie bydgoskie drużyny nie mogły zaliczyć do udanych. MUKS WSG Supravis Bydgoszcz uległ ŁKS KK Łódź (53:66).

Nasza drużyna również została pokonana przez przeciwników z Kutna. Już od pierwszych minut meczu zespół przyjezdny zdobył przewagę, nasze zawodniczki, zmęczone wczorajszym meczem nie potrafiły skutecznie się przeciwstawić. Dodatkowo kontuzję, które przytrafiły się naszym dziewczyną podczas meczu, również wpłynęły na końcowy wynik: KS Basket 25 Bydgoszcz – KKS Pro-Basket Kutno 52:84 (10:22, 18:17, 10:22, 14:23)

Teraz czekamy na wtorkowe losowanie, aby dowiedzieć się z jakimi przeciwnikami KS Basket 25 Bydgoszcz będzie się musiał zmierzyć w ćwierćfinałach.

Punktujące dla naszej drużyny : Daria Nogal 17 pkt., Julia Torzewska 12 pkt., Weronika Brzycka 8 pkt., Nikola Błaszczak 4 pkt., Oliwia Mikulska 4 pkt., Julia Misko 2 pkt., Martyna Ussorowska 2 pkt., Miram Glina 2 pkt., Julia Meller 1 pkt.

fot. Elwira i Arkadiusz Nogal