EuroCupBLKPZKOSZKPZ KOSZ
Kujawy Pomorze Miasto bydgoszcz

U-16 zakończyło rundę zasadniczą

W dniu wczorajszym zawodniczki KS Basket 25 I podejmowały MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz, dla naszego zespołu to ostatni mecz rundy zasadniczej.

Nasze zawodniczki chyba postawiły sobie za punkt honoru, udowodnić, że walka o wyjście ze strefy im się należy. Od pierwszej minuty meczu zdominowały boisko kończąc pierwszą kwartę wynikiem 19:9, przeciwniczki w drugiej kwarcie zabrały się  za odrabianie wyniku, a popełnione przez nasze zawodniczki faule, dawały koszykarką Z MUKS łatwe punkty (drug kwarta 15:13), trzecia kwarta zakończyła się remisem (17:17), jednakże prędzej zdobyta przewaga pozwoliła KS Basket 25 I w pełni kontrolować czwartą kwartę (16:7) i ostatecznie wygrać mecz 67:46

Niedziela jest dniem odpoczynku dla naszych zawodniczek, a od poniedziałku zaczynają się przygotowywać do meczów o wyjście ze strefy, które odbędą się w dniach 16-18 marca. Pierwszy mecz odbędzie się w Bydgoszczy, a naszym przeciwnikiem będzie MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz, pozostałe mecze dziewczyny rozegrają w Łodzi.

Punktujące dla naszej drużyny: Wiktoria Zasada 24 pkt., Julia Misko 12 pkt., Daria Nogal 12 pkt., Natalia Kowalewska 7 pkt., Paulina Hasek 6 pkt., Zuzanna Dulińska 3 pkt., Natalia Skierska 3 pkt.

fot. Elwira Nogal

[envira-gallery id="15739"]