EuroCupBLKPZKOSZKPZ KOSZ
Kujawy Pomorze Miasto bydgoszcz

Ważne zwycięstwo U-15 z Basketstal Grudziądz

Dzisiejszy mecz daje nam szanse o walkę o medale, gdyż nasze zwycięstwo jest również zwycięstwem w dwumeczu z Basketstal Grudziądz. Pierwszy mecz nasze zawodniczki przegrały 69:58, ale dzisiejsza wygrana 76:61 powoduje, że mamy przewagę w małych punktach nad Grudziądzem.

Początkowo dzisiejszy mecz był wyrównany, pierwsza kwarta skończyła się remisem 13:13, w drugiej kwarcie nasze zawodniczki wyraźnie się zmobilizowały wygrywając ją 24:15, 3 kwarta była zdecydowanie zdominowana przez nasz zespół 19:9, w czwartej kwarcie rozluźnienie w naszej drużynie spowodowało, że przeciwniczki zaczęły odrabiać straty i wygrały ją 20:24, jednakże nie miało to już większego znaczenia ponieważ nasz zespół wygrał całe spotkanie.

Basket 25 Bydgoszcz – Basketstal Grudziądz 76:61

Dla naszej drużyny punktowały : Julia Torzewska 16 pkt., Natalia Kowalewska 10 pkt., Nikola Błaszczak 9 pkt., Julia Misko 9 pkt., Daria Nogal 9 pkt., Natalia Skierska 9 pkt., Nadia Kociołowicz 5 pkt., Aleksanda Spryszyńska 4 pkt., Oliwia Gordon 2 pkt., Julia Rolirad 2 pkt., Wiktoria Mirr 1 pkt.

fot. Arkadiusz Nogal

[envira-gallery id="15596"]