EuroCupBLKPZKOSZKPZ KOSZ
Kujawy Pomorze Miasto bydgoszcz

Dobra passa U-14 ciągle trwa

Nasz zespół rozpoczął mecz z BASKETSTAL Grudziądz od mocnego otwarcia, do 4 minuty było 10:0, niestety nie potrzebne faule spowodowały, że przeciwniczki zaczęły odrabiać straty i IQ zakończyła się tylko 4 punktowym prowadzeniem (17:13). W drugiej kwarcie przeciwniczki wyraźnie przyspieszyły, a złe podania i straty naszych zawodniczek spowodowały, że pierwsza połowa zakończyła się już tylko 1 punktowym prowadzeniem Basketu.

Rozmowa z trenerami i poprawienie obrony spowodowało, że w 3 kwarcie zawodniczki z Grudziądza rzuciły nam tylko 6 punktów, natomiast naszym zawodniczką udało się zdobyć, aż 20 oczek. Czwarta kwarta była już w pełni kontrolowana przez nasz zespół, który sukcesywnie powiększał przewagę.

Mecz skończył się wynikiem 68:38 dla KS Basket 25

Punktujące dla naszego zespołu : Weronika Brzycka 20pkt., Julia Torzewska 13 pkt., Daria Nogal 9 pkt., Julia Misko 9 pkt., Martyna Nowakowska 6 pkt., Nikola Błaszczak 2 pkt., Julia Rolorad 2 pkt., Martyna Ussorowska 2 pkt., Oliwia Mikulska 1 pkt.,

fot. Elwira Nogal