EuroCupBLKPZKOSZKPZ KOSZ
Kujawy Pomorze Miasto bydgoszcz

Dobra passa KS Basket 25 U-14 ciągle trwa

W dniu Wczorajszym zawodniczki KS Basket 25 Bydgoszcz U-14 rozegrały kolejny mecz w Toruniu, ich przeciwniczkami był zespół MKS Zryw Toruń.

Nasze zawodniczki od początku kontrolowały mecz wygrywając pierwszą kwartę 22-10, w drugiej kwarcie tylko zwiększyły różnicę pomiędzy zespołami wygrywając ją 22-11. W trzeciej kwarcie zawodniczki Zryw Toruń próbowały jeszcze gonić wynik przegrywając ją tylko 1 punktem. Czwarta kwarta znów należała do Basket 25 którą wygrały 24-12.

Sam mecz zakończył się wynikiem 83:47 dla Basket 25, był to 6 mecz naszego zespołu i 6 mecz wygrany.

Punktujące dla naszej drużyny: Daria Nogal 21 pkt., Julia Torzewska 18 pkt., Julia Misko 15 pkt., Weronika Brzycka 11 pkt., Julia Rolorad 7 pkt., Nikola Błaszczak 6 pkt., Martyna Ussorowska 3 pkt., Martyna Nowakowska 2 pkt.