EuroCupBLKPZKOSZKPZ KOSZ
Kujawy Pomorze Miasto bydgoszcz

Dziewiąta kolejka U-13 KS Basket 25 II

Mecz koszykówki dziewcząt U-13 Basket 25 II – SKS Kasprowicz Inowrocław. Spotkanie rozpoczęło się dość prężnie. Zarówno gospodarze jak i goście chcieli zdobyć szybką przewagę aby kontrolować grę. Początek zdecydowanie dla drużyny z Inowrocławia. Dziewczęta pomimo rzadszych ”wizyt” pod naszym koszem zdecydowanie lepiej wykańczały akcję zdobywając cenne punkty a tym samym powiększając swoją przewagę. Nasze koszykarki nie rezygnowały. Przegrywając ponad 10 punktami rozpoczęły mozolne odrabianie strat i kończąc IV kwartę uzyskały prowadzenie 20:19! Niestety kolejna kwarta zakończyła się zdecydowaną porażką… Nasze rywalki po pięknej i dynamicznej grze wygrały ją 0:15 co w zasadzie przesądziło o końcowym rezultacie meczu. Mimo kilku zrywów gospodynie nie zdołały już odrobić strat. Zabrakło troszkę precyzji i pomysłu ale to przecież nie koniec. Za kilka dni kolejny mecz.
KS Basket 25 II Bydgoszcz – SKS Kasprowicz Inowrocław – 36:49

Punktujące dla naszej drużyny : Marta Piątkowska 13 pkt., Zuzanna Woźniak 9 pkt., Julia Grochowska 4 pkt., Oliwia Szczawińska 4 pkt., Martyna Banach 4 pkt., Justyna Przewoźniak 2 pkt.,

relacja i fot : Reginald Filanowski