EuroCupBLKPZKOSZKPZ KOSZ
Kujawy Pomorze Miasto bydgoszcz

Zakończenie sezonu 2016/2017

Dziś cały sztab drużyny Artego Bydgoszcz spotkał się z Kibicami aby podziękować za wspólny sezon.

Manager drużyny Jarosław Kotewicz, Wiceprezes Zarządu Klubu Basket 25 Waldemar Kotecki, Trener Tomasz Herkt, Kapitan drużyny Elżbieta Międzik podziękowali za wspólny sezon – tym razem nie medalowy, jednak bardzo emocjonujący. Podziękowania za wsparcie, doping i pomoc w podejmowaniu walki na parkiecie oraz wyrazy uznania za frekwencję oraz wyjątkowy szacunek dla przeciwników Artego Bydgoszcz, za atmosferę na meczach… wyliczać można by długo – jedno jest pewne, bardzo jesteśmy Wam, nasi wierni Kibice, jesteśmy wdzięczni, że jesteście!

Szczególne wyrazy wdzięczności należą się „Klubowi Kibica”, który podrywał i angażował całą Artego Arenę do dopingu oraz „Grupie Wyjazdowej”, która poza wyrazami sympatii Kibiców przekazała naszym Dziewczynom drobne upominki.

Na spotkaniu obecni byli również przedstawiciele Urzędu Miasta Bydgoszcz – Adam Soroko oraz głównych sponsorów drużyny, którzy zadeklarowali chęć przystąpienia do EuroCup Woman w przyszłym sezonie. O rozwoju sytuacji będziemy oczywiście informować.

fot. Ryszard Wszołek