EuroCupBLKPZKOSZKPZ KOSZ
Kujawy Pomorze Miasto bydgoszcz

Ligowa porażka w Pabianicach

KS Basket 25 w meczu V kolejki I ligi przegrał w Pabianicach z Grot Alles 42:51.

Nasz zespół bardzo dobrze prezentował się w pierwszej połowie, kiedy to dwukrotnie odrabiał straty doprowadzając najpierw do remisu, a krótko przed zakończeniem drugiej kwarty obejmując prowadzenie (28:27).

Niestety po przerwie zawodniczkom Tomasza Rospary zabrakło skuteczności (w całym spotkaniu 25,4% celnych rzutów z gry) i ostatecznie to gospodynie cieszyły się z czwartej z rzędu wygranej.

Grot Alles Pabianice – KS Basket 25 Bydgoszcz 51:42 (14:15, 13:13, 16:9, 8:5)

Karina Szybała 16 (6 zb), Klaudia Niedźwiedzka 10 (7 zb), Edyta Faleńczyk 7, Marta Wrzochal 5, Karolina Puss 3 (6 zb, 6 prz.), Katarzyna Kocaj 1 (7 zb), Oliwia Blachowska 0, Paulina Kuczyńska 0, Marta Lorczak 0, Daria Walczak 0, Monika Weitz 0, Dorota Rybczyńska

mdrużynapktmeczezw. – por.pkt. zd. – pkt. str.